ÇAYCILAR GIDA ve ÇAY SAN. A.Ş.

          Çaycılar Gıda ve Çay San A.Ş.  1985  yılında  17.000 m2 saha üzerinde kurulmuş olup , 18.000 m2 kapalı alana sahiptir. En yeni teknolojileri kullanarak siyah çay üretim ve paketleme entegre tesisi olarak hizmet veren şirketimiz , 23.000  ton/yıl yaş çay işleme , 4.500  ton/yıl kuru çay üretim ,   13.000  ton/yıl paketleme kapasitesi , 125 çalışanı ve 6700 üreticisiyle sektörde lider bir kuruluştur. 

    35 yıldır süregelen istikrarlı üretimimizde , uzman personelimiz ile tam donanımlı fabrika  ve  laboratuvarlarında üretimin her aşamasında kontroller yapılarak, sektörün en kaliteli ürünü elde edilmektedir. Ürünlerimizin; Yıllardır değişmeyen tadı, demi, aroması ve görünümü ile çay severlerin takdirlerini kazanmaya devam ederken , satışı yapılan bölgelerde potansiyel bir yer edinmiş ve tercih edilen ürünler arasına girmiştir . Pazar talebi ve damak zevkine göre oluşturulan çay harmanı, her bir ürünün  temelini  oluşturur.  Oluşturulan  her  bir  harman,  paketlenmeden  önce kontrol laboratuvarlarımızda kalite kontrolünden geçirilerek paketlenir ve hizmete sunulur. Çayın kalitesini üretirken iyi çay bilinci de oluşturulmaktadır.

      Şirketimiz bünyesinde, Kalite Yönetim Sistemi’ nin etkin bir şekilde uygulanması tüm çalışanlarımızın ilkesidir. Amacımız; çalışanlara, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinci ile müşteri memnuniyeti doğrultusunda , AR-GE çalışmalarına yatırım yaparak, konusunda sürekli olarak eğitilen uzman personellerimiz ile bilim, teknoloji, kalite ve yasal şartlardan ödün vermeden ürün kalitesi ve hizmet sunumuyla ulusal ve uluslararası markalaşmaktır.

        Saygılarımızla